به تیم ما بپیوند. آیا شما آماده تغییر بازی هستید؟ بیشتر بدانید →

وبلاگ و اخبار

تعمیر کاغذ کش پرینتر

وبلاگ و اخبار

تعمیر کاغذ کش پرینتر در حل بسیاری از مشکلات مربوط به کاغذ بسیار حائز اهمیت است. این قطعه همچون بسیاری از قطعات دیگر، به مرور و در پی استفاده های مکرر دچار مشکلاتی می شود که نیتعمیر کاغذ کش پرینتر در حل بسیاری از مشکلات مربوط به کاغذ بسیار حائز اهمیت است. این قطعه همچون بسیاری از قطعات دیگر، به مرور و در پی استفاده های مکرر دچار مشکلاتی می شود که نیاز به تعمیر و تعویض دارد. کاغذ کش وظیفه ورود و خروج کاغذ به داخل پرینتر را بر عهده دارد و در صورت خرابی در واقع نیم بیشتری از عملکرد دستگاه تحت تاثیر قرار می گیرد.از به تعمیر و تعویض دارد. کاغذ کش وظیفه ورود و خروج کاغذ به داخل پرینتر را بر عهده دارد و در صورت خرابی در واقع نیم بیشتری از عملکرد دستگاه تحت تاثیر قرار می گیرد.

اهمیت تعمیر کاغذ کش پرینتر

از آنجا که کاغذ کش جزء قطعات پر مصرف دستگاه پرینتر FHDN محسوب می شود، پس خیلی زودتر از سایر قطعات دچار استهلاک شده و حیات مفید خود را از دست می دهد. گاهی به دلیل پایان عمر مفید قطعه کاغذ کش امکان بهسازی و تعمیر وجود ندارد و تعمیر کار ناچار است که این قطعه را تعویض کند. کند شدن دستگاه، چروک و کرکر شدن کاغذ، گیر کردن کاغذ در دستگاه و شنیده شدن صدای ناهنجار از دستگاه از جمله نشانه های پایان عمر دستگاه است. عیب یابی کاغذ کش پرینتر در روند تعمیر آن بسیار مهم است. تعمیرکاران حرفه ای ما با تجربه و مهارت بسیار به راحتی می توانند ایراد را پیدا کنند و سپس اقدامات لازم برای تعمیر کاغذ کش پرینتر را شروع کنند.

نحوه تعمیر کاغذ کش پرینتر

اگر شما کاربر گرامی، با قطعات داخلی دستگاه پرینتر آشنایی اولیه دارید، ممکن است با مطالعه بخش زیر  تعمیر کاغذ کش پرینتر خود را انجام دهید. در هر صورت به یاد داشته باشید که، در بسیاری از موارد تنها اقدام به تعمیر مثمر ثمر  نخواهد بود و پیش از آن باید بتوانید به خوبی ایراد اصلی را پیدا کنید.

  • برق را قطع کنید و کمی صبر کنید که دستگاه خنک شود.
  • تونر کارتریچ را خارج کنید.
  • غلطک کاغذ کش را بیابید.
  • با فشردن خارهای کوچک غلطک کاغذ کش به سمت بیرون، غلطک را بچرخانید و از جای خود خارج کنید.
  • غلطک جدید را در جای غلطک قبلی قرار دهید و با یک چرخش کاملا ثابت کنید.
  • تونر را در جای خود قرار دهید و درب تونر کارتریچ را ببندید.
  • اکنون می توانی دستگاه را روشن کنید.

اگر ایراد دستگاه همچنان پابرجا است باید با یک مرکز مجاز مشکل خود را در میان بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دفتر انقلاب : خیابان آزادی روبروی ایستگاه دکتر غریب برج کاوه واحد 89 66803547